Sitemiz en iyi hizmet için çerezler kullanmaktadır. Siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

ELİF NUR BAŞARAN | BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

18:18

Ofise gelmekte zorluk mu çekiyorsunuz? Lüleburgaz dışında ikamet ediyor ancak bizlerin tecrübesinden faydalanmak istiyorsanız sizlere bir telefon / bilgisayar kadar uzaktayız. Sağlıklı beslenme yolculuğunda bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

ONLİNE DİYET HAKKINDA

Online diyet paketlerimiz haftada 1 gün olmak üzere toplamda 4 görüşmeden oluşmaktadır. Sizleri daha iyi tanıyabilmek adına online diyet paketini satın aldıktan sonra anemnez formumuz sizlere iletilecek ve diyetisyenimiz  en geç 2 gün içerisinde istediğiniz kanal aracılığı ile sizlere geri dönüşte bulunacaktır. Diyetisyenimiz ile görüşmeye başladığınızda sizlere öğrettiği şekilde beden ve tartı ölçüleriniz alınacak ve sizlerin de istekleri önemsenerek görüşme esnasında en sağlıklı diyet planlanarak sizlere iletilecektir. Her hafta sizler için planladığımız randevu saatlerinde görüşmelerimiz devam edecektir.

ONLİNE GÖRÜŞMELERİMİZ;

  • ‘Görüntülü Online Diyet Paketi’ olarak satın aldıysanız, Sykpe üzerinden haftada 1 gün 30 dk süre ile gerçekleştirilecektir.
  • ‘WhatsApp Online Diyet Paketi’ satın aldıysanız ise, gün içerisinde WhatsApp’tan iletişimde olabilirsiniz.